Маккафері Україна | Інженерні рішення для дорожнього, гідротехнічного, ландшафтного та екологічного будівництва в Україні

Компанія «Маккаферрі УКРАЇНА» - інженерно-виробнича компанія, яка спеціалізується на проектуванні та реалізації інженерних рішень із застосуванням габіонних конструкцій і геосинтетичних матеріалів для дорожнього, гідротехнічного, ландшафтного та екологічного будівництва в Україні. Будівельні матеріали компанії «Маккаферрі УКРАЇНА» високої європейської якості та використовуються при будівництві автомобільних доріг і аеродромів, підпірних стін, берегоукріплення, гідротехнічних споруд, армування і підсилення основ, гідроізоляція підстав і поверхонь.

Компанія «Маккаферрі УКРАЇНА» входить до складу Officine Maccaferri , яка є світовим лідером з розробки комплексних рішень в області інженерного захисту територій. Більше 140 років компанія спеціалізується на зведенні підпірних стін, армуванні крутих укосів, насипів, пристроях дренажних систем, захисту від осипів і каменепадів, армуванні дорожнього полотна, річковому і морському берегоукрепленні .

Інноваційні технічні рішення компанії «Маккафері Україна» забезпечують економічну і технічну ефективність інженерних проектів, а також їх екологічну безпеку. Ми є не тільки виробником і постачальником будівельних матеріалів, а й розробником комплексних інженерно-технічних рішень, ефективних з економічної та екологічної точки зору. Наш багаторічний досвід роботи по всьому світу дає нам можливість якісно підійти до вирішення будь-якої задачі і обмінюватися досвідом з іноземними фахівцями.

Спектр інженерних рішень компанії «Маккафері Україна»:

Спектр інженерних рішень компанії «Маккафері Україна»:

Ми працюємо над інженерними будівельними проектами будь-якої складності і націлені на успішне вирішення нових завдань і плідну співпрацю, гарантуючи високу якість надаваних послуг і індивідуальний підхід до кожного клієнта!